Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Legnicy zaprasza!

Zespół naszych lekarzy stomatologów i personel pomocniczy dysponuje kwalifikacjami niezbędnymi do pełnego zaopatrzenia stomatologicznego, protetycznego, implantologicznego i ortodontycznego naszych pacjentów. Diagnostyka i leczenie odbywa się na sprzęcie wysokiej jakości, dzięki czemu leczenie staje się efektywniejsze i trwalsze. Posiadamy m.in. tomograf komputerowy, pantomograf do  zdjęć panoramicznych, punktowe aparaty rtg, mikroskopy, laser stomatologiczny, skaner wewnątrzustny (dla większej precyzyjności prac protetycznych i ortodontycznych). Każdego z naszych pacjentów traktujemy indywidualnie. Leczenie każdego pacjenta rozpoczynamy tworzeniem planu potrzeb i dobieramy odpowiednie procedury leczenia. Po zakończonym leczeniu wszystkich naszych pacjentów staramy się objąć indywidualnym programem profilaktycznym dającym długoczasowe utrzymanie efektów leczenia.

W naszej Praktyce znajdziecie Państwo kompleksową pomoc niemal w każdej dziedzinie stomatologii.

 

Nasz zespół

Lekarz dentysta stomatolog Katarzyna Michalska

Lekarz stomatolog

Właściciel, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W swojej praktyce specjalizuje się w leczeniu zębów pod mikroskopem w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji (lecz. kanałowym), protetyce i stomatologii estetycznej minimalnie inwazyjnej.

W codziennej pracy wykorzystuje najnowsze urządzenia i trendy w stomatologii, co umożliwia jej stworzenie indywidualnego protokołu leczenia dostosowanego do potrzeb każdego pacjenta. Swoją wiedzę nieustannie rozwija i pogłębia na licznych kursach i konferencjach, aby móc rozwijać i pielęgnować swoją pasję- stomatologię.

Wanda Kowalska

Asystentka stomatologiczna

Marzena Pilch

Higienistka stomatologiczna