Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Legnicy zaprasza!

Jesteśmy zespołem lekarzy, stomatologów ukierunkowanych na nieustanny rozwój zawodowy, mający na celu zapewnienie szerokiego wachlarza usług. Od początku kariery dentystycznej uczestniczymy czynnie w podnoszeniu kwalifikacji, poprzez nieustanny udział w licznych kursach, konferencjach, szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Jednocześnie staramy się wyposażać gabinet dentystyczny w nowoczesne technologie i sprzęt umożliwiający wykonywanie usług na wysokim poziomie i zapewniający pacjentowi maksymalne bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Jako pierwsi w Legnicy rozpoczęliśmy nowoczesne leczenie endodontyczne (kanałowe) z użyciem mikroskopu operacyjnego, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie i umiejętności pozwalające sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom (udrażnianie wąskich, zakrzywionych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi, zaopatrywanie perforacji a także leczenie endodontyczno-chirurgiczne).

W naszej Praktyce znajdziecie Państwo kompleksową pomoc niemal w każdej dziedzinie stomatologii.

 

Nasz zespół

Lekarz dentysta stomatolog Katarzyna Michalska

Lekarz stomatolog

Właściciel, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W swojej praktyce specjalizuje się w leczeniu zębów pod mikroskopem w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji (lecz. kanałowym), protetyce i stomatologii estetycznej minimalnie inwazyjnej.

W codziennej pracy wykorzystuje najnowsze urządzenia i trendy w stomatologii, co umożliwia jej stworzenie indywidualnego protokołu leczenia dostosowanego do potrzeb każdego pacjenta. Swoją wiedzę nieustannie rozwija i pogłębia na licznych kursach i konferencjach, aby móc rozwijać i pielęgnować swoją pasję- stomatologię.

Wanda Kowalska

Asystentka stomatologiczna

Marzena Pilch

Higienistka stomatologiczna